Fun letnich zakupów !

 

Okres wiosenno - letni to najlepsza pora na wypoczynek. Dlatego chętnie wybieramy się na spacery po zielonych parkach, albo na wyprawy rowerowe. Ładna pogoda zachęca nas także do organizacji pikników, czy spotkań przy grillu.

Warto wykorzystać okazję zbliżających się majówek na podarowanie specjalnych upominków pracownikom, klientom, czy innym osobom, wśród których chcemy zbudować pozytywny wizerunek firmy. Ładne i praktyczne gadżety promocyjne z pewnością utrwalą dobre relacje oraz wywołają miłe skojarzenie z firmą, która przygotowała prezent.

Pomysłów na prezenty nawiązujące do majówki jest wiele, mogą to być chociażby: promocyjne przybory do grilla i grill reklamowypromocyjny koc piknikowy oraz reklamowe kosze i plecaki na piknik. Osoby preferujące aktywne formy wypoczynku z pewnością ucieszą się z akcesoriów do roweru, takich jak: promocyjne torby i plecaki rowerowe, czy promocyjne światełka rowerowe.

Majówka to dobra okazja do promowania firmy poprzez upominki firmowe, nawiązujące do przyjemnych chwil, jakimi są wycieczki rowerowe, pikniki, czy grille z przyjaciółmi.