OCHRONA I HIGIENA

Portfele, portmonetki, kosmetyczki

Zestawy promocyjne

Zestawy mogą być lepsze! ...lepsze niż jeden produkt! Każdego dnia nasi Klienci zlecają nam pracę polegającą na znalezieniu „czegoś fajnego” , co wpisuje się w ich potrzeby. Za każdym razem też ustalamy budżet, jaki możemy na taki produkt przeznaczyć. Staramy się być kreatywni, ale wybór utrudnia fakt, że obdarowywani już wszystko mają albo dostali od nas już w przeszlości!
Mamy pomysł jak takie problemy rozwiązać.

Pierwsza opcja to skomponowanie zestawu, który z założenia składa się z kilku produktów i tym samym jest (albo może być) ciekawszy od pojedynczego produktu! Możemy wspólnie wykazać się kreatywnością i skomponować zestaw, który będzie bardziej przydatny i lepiej świadczył będzie o naszym zainteresowaniu klientem.
Druga opcja (nie wyklucza połączenia z tą pierwszą) to przeniesienie typu gadżetów z biurka czy biura do domu obdarowywanego :). Nie konkurujemy wtedy naszym prezentem z innymi gadżetami biurkowymi, ale wchodzimy w sferę prywatną. Będzie on przypominał o nas a może nawet codziennie służył - i wzbudzał zupełnie inne emocje niż kolejny bibelot pomiędzy myszką a klawiaturą ;-)

Zapraszamy do kontaktu z nami i podjęcia próby skomponowania zestawu upominków.
Oczywiście zajmujemy się kompleksowo konfekcjonowaniem, produkcją opakowań z Państwa logo i dystrybucją!

TECHNIKI NADRUKU